Loading...
szablony ebay 2018-02-14T13:04:13+00:00

Sprzedaż za granicą

Prowadzenie sprzedaży w serwisie Ebay to zarówno duże zyski, jak i możliwość rozwoju. Ze wsparciem profesjonalistów Twój sklep na Ebay będzie zarabiał i systematycznie zwiększał grono zadowolonych Klientów. Ekspansja sprzedaży na rynki zagraniczne pozwoli Twojej firmie ugruntować swoją pozycję i zapewnić sobie stabilną przyszłość.

Stworzymy od podstaw Twój sklep w serwisie Ebay oraz szablony aukcji, które przyciągną potencjalnych Klientów i zwiększą sprzedaż. Zobacz, co gwarantujemy i co dzięki temu możesz zyskać.

Co oferujemy?

Profesjonalny design

Stworzymy spójny i wyrazisty wizerunek Twojej marki, który pozwoli pozyskać nowych Klientów i zwiększy funkcjonalność Twoich ofert.

Responsywność

Dzięki responsive web design Twoja oferta automatycznie dopasuje się do rozmiaru okna przeglądarki i będzie wyświetlała się odpowiednio zarówno na komputerach, jak i na tabletach czy smartfonach.

Zgodność z obowiązującymi standardami

Twój projekt aukcji będzie dopasowany do najnowszych standardów, a tym samym przyjazny dla użytkowników.

Pomoc techniczną

Służymy pomocą techniczną i doradztwem w zakresie edycji kodu HTML aukcji. Nasze wsparcie pozwoli Ci jeszcze łatwiej osiągnąć spodziewane efekty.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych klientów!

Czy to się opłaca?

Sprzedaż za granicą jest opłacalna, ale trzeba wiedzieć, jak przeprowadzić cały ten proces. Z odpowiednim wsparciem jest to nie tylko proste, ale i bardzo efektywne. Produkty możesz wysyłać zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nasz zespół stworzy dla Ciebie szablon aukcji w dowolnie wybranym języku, w zależności od tego, w jakim serwisie chcesz sprzedawać (ebey.co.uk, ebay.de).

Spójny design Twojego sklepu i szablonów aukcji pozwoli Ci na profesjonalne zaprezentowanie oferty przed potencjalnymi Klientami, a tym samym zwiększenie zainteresowania ofertą.

Wdrożymy kategoryzację i zoptymalizujemy Twój sklep pod kątem ważnych dla Twojej działalności słów kluczowych. Dzięki temu użytkownicy Ebay łatwiej odnajdą Twoją ofertę.

Nauczymy Cię też edytowania oferty bez konieczności znajomości języka HTML. To znacznie ułatwi Ci sprzedaż i sprawi, że wszelkie modyfikacje będzie można wykonać szybciej, a jednocześnie z dobrym efektem.

Dlaczego warto sprzedawać za granicą?

Jeżeli posiadasz produkty, które cieszą się zainteresowaniem w Polsce, to dlaczego nie sprzedawać ich za granicą? Serwis Ebay to miliony kupujących z całego świata. To gigantyczny rynek zbytu i ogromne możliwości. To też wyższe ceny sprzedaży niektórych produktów oraz niższe koszty rozpoczęcia działalności.

Sprzedając w zagranicznym serwisie:

  • Masz możliwość dotarcia do rynków, które fizycznie są poza zasięgiem lub których opanowanie generowałoby konieczność poniesienia bardzo wysokich kosztów.
  • Możesz ustalać wyższe ceny, a tym samym notować wyższe zyski.
  • Uruchomisz sprzedaż niższym nakładem kosztów.
  • Zaoferujesz swoje produkty bardzo szerokiemu gronu potencjalnie zainteresowanych (w serwisie kupuje prawie ćwierć miliarda ludzi z całego świata).

Naszym celem jest

Jak radzą sobie nasi klienci?

Poniżej przedstawiamy sprzedaż naszego klienta po pierwszych 30 dniach działalności w serwisie eBay.

Ile to kosztuje?

Szablon ebay
699zł
Wraz z responsywnością
Kwota netto
Indywidualny projekt graficzny
Responsywny design
Tab menu
Animowana galeria
Projekt bez active content
Pomoc techniczna
zamów projekt
Popularny
999zł
Wraz z responsywnością
kwota netto
Indywidualny projekt graficzny
Responsywny design
Tab menu
Animowana galeria
Projekt bez active content
Projekt kategorii sklepu
Animowany slider + 100zł
Pomoc techniczna
Zamów projekt
Profesjonalny
1699zł
Najlepsza oferta na eBay
Kwota netto
Indywidualny projekt graficzny
Responsywny design
Strona główna sklepu
Tab menu
Animowana galeria
Projekt bez active content
Projekt kategorii sklepu
Animowany slider w cenie (x3)
Optymalizacja SEO
Rozbudowana lista kategorii
Pomoc techniczna
Zamów usługę

Gotowy rozpocząć współpracę?

Zobacz portfolio
Skontaktuj się z nami

Gotowy na zmiany?

Od czerwca 2017 r. eBay będzie usuwać ze wszystkich opisów przedmiotów zawartość aktywną, w tym elementy JavaScript i Flash, wtyczki i akcje formularzy. Co to jest „zawartość aktywna”? Jeśli w opisach przedmiotów używasz poniższych elementów, to korzystasz z „zawartości aktywnej”:

Wszystkie nasze realizacje są dostosowane do wymogów na rok 2018!

  • tabele w języku JavaScript, pliki jquery

  • wtyczki typu zoom zdjęć, wyszukiwarka na aukcji, elementy flash, akcje formularzy

Zmiany zasad dotyczących informacji kontaktowych i odnośników (łączy)
W trosce o bezpieczeństwo transakcji, serwis wprowadza zmiany w naszych zasadach w takich krajach jak: Austria, Irlandia, Niemcy, Szwajcaria oraz Wielka Brytania – użytkownicy tych serwisów nie będą już mogli podawać danych kontaktowych w opisach przedmiotów, w grafikach lub zdjęciach, stronach profilowych czy też w sklepach. Zmiany nie dotyczą ofert w formie ogłoszeń.

Profesjonalny szablon aukcji w eBay

Dołącz do liderów światowych sprzedawców! Nie ważne co sprzedajesz, z nami zrobisz to lepiej!

  • Zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej firmy

  • Zwiększymy Twoją sprzedaż

  • Nauczymy jak edytować ofertę

Wszystkie nasze realizacje dostosowane są do nowych standardów oraz są tworzone również w wersji responsywnej RWD.

Zobacz nasze realizacje | zamów projekt

Projekt szablonu tworzymy w wybranym języku przez klienta. Cena nie uwzglednia tłumaczenia opisów, regulaminu aukcji czy tez nazw kategorii danego sklepu. Cena nie obejmuje również tworzenia LOGO firmy.

Co uwzględnia cena?

Zanim rozpoczniemy pracę nad Twoją ofertą, dowiedz się więcej co
uwzględnia projekt oraz jakie elementy wchodzą w skład funkcjonalności jaką dla Ciebie stworzymy.

projekt graficzny

Indywidualny projekt

Profesjonalny projekt graficzny dostosowany do Twoich potrzeb.

Responsywny design

Responsywność

Responsywny design szablonu oferty oraz sklepu eBay w opcji landingpage.

i-ways

Nowe standardy

Projekt wdrożony według ściśle określonych wymagań eBay na rok 2018r. w tym brak active content czego dowodem jest pozytywna weryfikacja w systemie i-ways.

Komercyjne zdjęcia

Komercyjne zdjęcia

W zagranicznych serwisach sprzedażowych ważne jest to aby zdjęcia użyte w projekcie były z legalnego źródła, dlatego też wszystkie nasze projekty uwzględniają zakup komercyjnych zdjęć w serwisie fotolia.pl za potrzeby Twojego projektu.

Pomoc techniczna, tutoriale

Pomoc techniczna

Nie wiesz od czego zacząć? Jak edytować swoją ofertę? Nie znasz kodu html? Dla nas to nie problem! Nauczymy  Cię podstaw edycji szablonu, doradzimy jakie aspekty Twojej oferty wyróżnić. Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić!

Slider

Animowany slider

Projekt aż trzech banerów graficznych dopasowanych do Twojej oferty umieszczony w ruchomym sliderze na Twojej aukcji!

Kategorie produktów

Kategorie

W każdej realizacji uwzględniamy spis kategorii produktów sprzedającego podzielone na kategorie zawarte w sklepie ebay lub kategorie które sortujemy po danym słowie kluczowym.

Tab menu

Tab menu

Najważniejsze informacje w jednym oknie dzięki tab menu.

Galeria

Galeria

Galeria zdjęć wraz z miniaturami, możliwy podgląd miniaturek w głównym oknie obiektu.

Czy wiedziałeś że?

Od czerwca 2017 r. w ofertach sprzedaży nie będzie już można korzystać z zawartości aktywnej (active content). Dzięki temu auckję będą bez zarzutu wyświetlać się na urządzeniach mobilnych.

Wybrane  projekty

Load More Posts

Etapy realizacji

Jak rozpocząć współpracę?

Skontaktuj się z nami a my już zadbamy o resztę! Przed rozpoczęciem pracy odpowiesz na kilka pytań, na ich podstawie poznamy lepiej Twoją firmę oraz Twoje oczekiwania. Przeanalizujemy Twoją konkurencję i dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego wybrać naszą ofertę?

Podsumowując

Szablon aukcji jest wizytówką Twojej firmy. Według opinii naszych klientów profesjonalna identyfikacja firmy ma znaczący wpływ na sprzedaż i rozwój firmy w serwisach aukcyjnych. Jako agencja reklamy zapewniamy naszym klientom kompleksowe wykonanie oprawy graficznej  według indywidualnych zaleceń i specyfikacji naszych klientów. Krótko mówiąc stworzymy dla Ciebie projekt ”szyty na miarę”. Współpracując z naszą firmą nie musisz martwić się o brak znajomości języka html, aktualnych trendów designerskich czy zwyczajów. Zrobimy to za Ciebie! Zależy nam na Twoim rozwoju, a jako profesjonalna agencja reklamy robimy to najlepiej!

Przy realizacji Twojego projektu graficznego w głównej mierze skupiamy się na profesjonalnej i atrakcyjnej prezentacji produktu, funkcjonalności i przejrzystości poszczególnych sekcji. W realizacji uwzględniamy takie elementy jak: sortowanie wg. listy kategorii, lista producentów, atrakcyjna galeria przedmiotu, promocyjne boxy, bogato ilustrowane sekcje kontaktu i informacji dotyczących zamówienia, dzięki czemu Twoi klienci w łatwy i szybki sposób odnajdą informacje których szukają.

Dzięki indywidualnej realizacji Twojej firmy zwiększysz swoja dotychczasową sprzedaż, zaufanie wśród klientów, a co za tym idzie, rozpoczniesz budowę silnej i prężnie rozwijającej się marki w serwisie ebay. Pamiętaj! Pracujemy na Twój sukces!