Profesjonalny szablon aukcji ebay sprzedawaj WIĘCEJ

na portalach ebay.de, ebay.co.uk, ebay.com, ebay.ie

szablony-na-ebayCo zyskasz zamawiając indywidualny szablon?

  • Zwiększenie sprzedaży swoich produktów
  • Zwiększenie zaufania firmy
  • Większe zainteresowanie ofertą
  • Zwiększanie funkcjonalności swoich aukcji

Wystawiamy faktury VAT dla klientów posiadających VAT UE z stawką 0% NP

Profesjonalny projekt graficzny szablonu aukcji tworzony według profilu działaności,preferencji graficzny oraz indywidualnych zaleceń.ok
Animowany slider który uwzględnia projekt 3 dodatkowych grafik na potrzeby realizacji.ok
Spis kategorii w szablonie który zwiększy funkcjonalność Twoich ofert.ok
Bogato ilustrowane poszczególne sekcje szablonuok
Interaktywna mapa, adres siedziby googlemapsok
Utrzymanie szablonu na okres 12 miesięcy.ok
Pomoc przy wystawieniu pierwszej aukcjiok
Doradztwo techniczneok
Panel aukcji ebayok
499zł netto
Za dodatkową opłatą
Dynamiczne kategorie129zł netto
Plik roboczy psd szablonu199zł netto
Miniatura aukcji ebay49zł netto
Utrzymanie szablonu na okres kolejnych 12 miesięcy49zł netto
Szata graficzna sklepu ebayod 399zl netto
Tłumaczenie tekstów treści aukcji35zł / 1000znaków

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie realizacje
Złóż zamówienie na szablon

Kilka powodów dlaczego właśnie wybrać nas!

Profesjonalny projekt

Projektując aukcjedla Twojej firmy w głównej mierze skupiamy się na tym by projekt Twojej aukcji był funkcjonalny, przejrzysty i swoim wyglądem przyciągał potencjalnych klientów. We wszystkich naszych projektach wykorzystujemy zdjęcia przeznaczone do użytku komercyjnego zakupione na odpowiednich tego typu portalach stockowych. Każdy projekt realizujemy w oparciu o analizę konkurencji oraz potrzeb naszych klientów. Skupiamy się przede wszystkim na funkcjonalności przedstawionej oferty karty produktu oraz bogato ilustrowanych sekcji szablonu.

Sortowanie produktów

Zwiększona funkcjonalność szablonu! W każdej realizacji uwzględniamy spis kategorii produktów sprzedającego podzielone na kategorie zawarte w sklepie ebay lub kategorie które sortujemy po danym słowie kluczowym. W projekcie graficznym możemy wyróżnić np sortowanie poprzez:

  • Spis producentów
  • zakres cen
  • Wyszukiwanie po słowie kluczowym
  • promocyjne boxy
  • Spis kategorii wg. kategorii sklepu ebay.
  • wyszukiwarka w szablonie

Zdjęcia

We wszystkich naszych realizacjach wykorzystujemy zdjęcia przeznaczone do użytku komercyjnego. Realizacja uwzględnia zakup 3 zdjęć które wykorzystamy w projekcie graficznym szablonu oraz slidera. Łączna kwota zdjęć nie może przekraczać wartości 10  kredytów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych fotografii.

Instrukcje

Poza samymi szablonami ebay w naszej ofercie posiadamy także usługę tworzenia całych sklepów ebay graficznie dostosowanych do potrzeb klienta.. Projekt uwzględnia projekt graficzny sklepu, wykonanie szablonu ebay oraz integracje kategorii pomiędzy sklepem a aukcją – wycena indywidualna

Karta produktu

W realizowanych przez nas projektach skupiamy się na zaawansowanym wyglądzie karty produktu. Projekty przedstawione przez naszą firmę uwzględniają podstawowe sekcje zapewniające internautom szybkość w dostępie podstawowych informacji o produkcie. Takich jak podstawowe dane specyfikacji.

Podsumowując

Szablon aukcji jest wizytówką Twojej firmy. Według opinii naszych klientów profesjonalna identyfikacja firmy ma znaczący wpływ na sprzedaż i rozwój firmy w serwisach aukcyjnych. Jako agencja reklamy zapewniamy naszym klientom kompleksowe wykonanie oprawy graficznej  według indywidualnych zaleceń i specyfikacji naszych klientów. Krótko mówiąc stworzymy dla Ciebie projekt”szyty na miarę”. Współpracując z naszą firmą nie musisz martwić się o brak znajomości języka html, aktualnych trendów designerskich czy zwyczajów. Zrobimy to za Ciebie! Zależy nam na Twoim rozwoju, a jako profesjonalna agencja reklamy robimy to najlepiej!

 

Przy realizacji Twojego projektu graficznego w głównej mierze skupiamy się na profesjonalnej i atrakcyjnej prezentacji produktu, funkcjonalności i przejrzystości poszczególnych sekcji. W realizacji uwzględniamy takie elementy jak: sortowanie wg. listy kategorii, lista producentów, atrakcyjna galeria przedmiotu, promocyjne boxy, bogato ilustrowane sekcje kontaktu i informacji dotyczących zamówienia, dzięki czemu Twoi klienci w łatwy i szybki sposób odnajdą informacje których szukają.

Dzięki indywidualnej realizacji Twojej firmy zwiększysz swoja dotychczasową sprzedaż, zaufanie wśród klientów, a co za tym idzie, rozpoczniesz budowę silnej i prężnie rozwijającej się marki w serwisie ebay. Pamiętaj! Pracujemy na Twój sukces!

Jak zacząć? Co będziemy od Ciebie potrzebować?

Jak przystąpić do współpracy nad zmianą Twojej identyfikacji w serwisie aukcyjnym?To bardzo proste! Przed realizacją Twojego projektu wyśle,y do Ciebie krótką ankietę w której opiszesz swoją firmę, specyfikację sprzedawanych towarów czy usług oraz preferowany styl graficzny. W terminie do 7 dni roboczych przedstawimy Ci wstępną realizację która razem skonsultujemy. Pobierz oferte w formacie pdf, wypełnij ją i odeślij na naszego maila.

Skontaktuj się z nami!
Uzupełnij ankietę dot. zamówienia.
Opłać zamówienie (50% wartości) zadatek.
Pobierz ankietę do uzupełnienia